Na Kbelské Desítce dva naši borci

březen 2024

Sobotní závod PALESTRA Kbelská Desítka. Cíl byl jasný, zaběhnout pod 40. minut, a to se povedlo. Prvních 6 km se běželo hodně dobře v průměrném tempu 3:52, ale pak začalo stoupání a tempo začalo padat. Doběhl jsem na 162. místě absolutně ze 1188 běžců v kategorii jsem doběhl 39 z 260 závodníků.                      Milan Krejčí

Konečně! Rok a půl čekání je u konce. Úplně jsem tomu nevěřil, ještě po té pauze kvůli zranění (říjen, listopad, půlka prosince), ale je to tam! Desítka pod pětatřicet. Umístění 37. místo ze 1118 běžců/kyň. M39 - 12. místo z 204 běžců. Čas: 34:48 min.           Václav Hladík

Silniční běžecký závod PALESTRA Kbelská 10 se tradičně běží první březnovou sobotu a je jedním z prvních běžeckých závodů v nové sezoně silničních běhů.