Změna ve složení zastupitelstva

26.11.2014 20:49

12.11.2014 Ze zastupitelstva odchází měsíc po volbách Václav Kudělka a Jan Petříček.
J. Petříčka, který složil mandát k 6. listopadu 2014, nahradila Pavla Pražáková, V. Kudělku k 10. listopadu 2014 Helena Lebedová. Příchodem dvou žen se nám složení zastupitelů z původních 7 mužů ku 2 ženám vyrovnalo na 5:4  :-)


Více zde.