Ořešáková tinktura

23.08.2013 19:43

Předávám dál mail, který mi přišel. Týká se návodu na tinkturu proti parazitům. Vy, kdo se o tuhle problematiku zajímáte víte, že i my lidé jsme poměrně slušně zamořeni. Na rozdíl od štěňat a koťat nás ale nikdo neodčervuje. Klasická medicína se parazity zabývá jen okrajově, zbývají tudíž spíš jen vyšetření a léčba z oblasti ´alternativní´. Jednou z těch levnějších je ořešáková tinktura, kterou si můžete doma sami vyrobit. Není to sice komplexní léčba, ale vzhledem ke všem potížím, které nám různé ty breberky v těle přináší, je rozhodně lepší zlikvidovat alespoň něco, než nedělat nic.

Úryvek z mailu

Ahoj Liv,

Posílám recept na tinkturu z ořešáku, který jsem dostala od kamarádky Katky. Studuje školu čínské medicíny a prý jim tvrdili, že by tato tinktura měla hubit širší spektrum parazitů než MMS. Jestli je to tak nebo ne, nedovedu posoudit, ale je to třeba varianta pro lidi, kteří si nemohou finančně dovolit plazmu a MMS z nějakého důvodu užívat nechtějí (děti). Tinktura se samozřejmě dá koupit hotová, ale je jako vše dost drahá. Tato vyjde na pár korun, je  jí hodně a prý v kombinaci s Lapachem je ještě účinnější. No prostě posílám dál Smějící se

 

Recept:

50 g ořešáku oplodí ( má to Grešík)
500 ml vodky

ořešák zalít vodkou ( do uzavírací sklenice), dát do tmy nebo pod utěrku a nechat 4 týdny naložené.

Lapacho ( Tabebuia)…10– 20 g zalít stejným množstvím vodky  a opět uzavřít, do tmy nechat 4 týdny odležet.

Po 4 týdnech se to spolu smíchá.

 

Dávkování:

nejlépe na lačno.  (rozmíchala jsem to v troše vody) ráno 20 min před jídlem a večer 1 hod po jídle. (i večer jsem to dětem dávala před  jídlem. Většinou mi totiž usnuly. :-)

První týden dospělý užívají 1 čajovou lžičku ráno a večer pak se to navýší na 2 lžičky.
Dětem jsem dávky půlila, u hodně malých bych to dala na čtvrtku.
Měl by se užívat cca 40 dní, aby se vyhubili dospělí jedinci, ale i ti, kteří jsou na začátku kůry ještě jako vajíčka.


Ještě jsem ti chtěla napsat zkušenost s touto ořešákovou tinkturou

Normálně člověk moc nezkoumá, co z něj vychází, ale Adélka má ještě plenky. Navíc teď z úsporných důvodů používám látkové a tam se vše vsákne a ostatní zůstane na povrchu. To bys tedy koukala, co tam je. Už týden to vypadá, že každý den rozkouše klubko nití. Takové půlcentimetrové hnědé nitky a vzhledem k tomu, že teď moc nejí, tak to ze stravy opravdu být nemůže. A to je jí rok a půl! Nechci si ani představovat, co toho máme v sobě my, dospělí.

Dost často se teď na internetu objevují články o tom, že vědci vyzkoumali, co všechno můžou parazité způsobovat. Vždy se u toho musím smát. Jsou to věci, které „alternativní“ medicína zná už zřejmě hodně dlouho.